Transactie

Ping Properties verwerft Tripolis 100 in het Olympisch Kwartier

oktober 12, 2026

Door Noortje Franssen

Wouter6

Media Contact

Merel Roel

Communication Specialist

Foto van merel-roel

Ping Properties heeft samen met partners Tripolis 100 gekocht van Flow Real Estate Development. Het kantoorgebouw aan het Burgerweeshuispad 101 in Amsterdam omvat 7.381 m² kantoorruimte en is volledig verhuurd aan Nebius.

Tripolis 100 is ontworpen door Aldo van Eyck en werd in 1994 opgeleverd. Het gebouw is recent grondig gerenoveerd door Flow Real Estate Development samen met Heyligers Architects en WeMake. De renovatie heeft geresulteerd in een Grade A-kantoor met energielabel A+++. Tot de voorzieningen behoren een bedrijfsrestaurant, vergaderruimtes, een auditorium en een entree met receptie. Daarnaast is het gebouw uitgerust metBaku Smart Ceiling , waarmee huurders verlichting, verwarming, koeling en ventilatieeenvoudig via een app kunnen bedienen. 

Tripolis 100 maakt onderdeel uit van Tripolis-Park, een campus van circa 55.000 m² waar ook Uber en De Brauw gevestigd zijn. De locatie ligt in het Olympisch Kwartier op de Zuidas, en is goed bereikbaar met zowel het openbaar vervoer als de auto, met directe verbindingen naar Schiphol en Amsterdam Centraal.

CBRE adviseerde Flow Real Estate Development bij de verkoop. Loyens & Loeff trad op als juridisch adviseur en PwC als fiscaal adviseur van de verkopers. CBRE verzorgde het property management en Turner & Townsend trad op als technisch adviseur. Ping Properties en partners werden juridisch geadviseerd door New Ground Law, fiscaal door Rechtstaete en technisch door BBN.
Wouter2
Fotograaf: Wouter van der Sar
Wouter van der Sar
Fotograaf: Wouter van der Sar
Wouter3
Fotograaf: Wouter van der Sar
Wouter4
Fotograaf: Wouter van der Sar
Wouter5
Fotograaf: Wouter van der Sar
Wouter6
Fotograaf: Wouter van der Sar
Over CBRE
CBRE Group, Inc. (NYSE:CBRE), een Fortune 500- en S&P 500-bedrijf met het hoofdkantoor in Dallas, is 's werelds grootste advies- en beleggingsbureau voor commercieel vastgoed (in termen van de omzet in 2025). De organisatie heeft meer dan 155.000 werknemers (inclusief werknemers van Turner & Townsend) en bedient klanten in meer dan 100 landen. CBRE biedt strategisch advies en begeleiding bij de aan- en verkoop en aan- en verhuur van vastgoed, corporate services, property-, facility- en projectmanagement, taxaties, (her)ontwikkeling, investment management en research & consulting. Bezoek onze websites www.cbre.nl en www.cbre.com.

Gerelateerd nieuws