Transactie

Van Stapele Koekmakerij huurt nieuwe winkelruimte

april 15, 2024

Buitenkant van de winkel 'Van Stapele' met klassieke en elegante gevel, grote ramen en dubbele deuringang. Stijlvolle lantaarnvormige lichtarmaturen boven ramen. Houten deuren met glazen panelen, zwart en gouden bord van koekje of biscuit boven deur. Naam 'Van Stapele' in klassiek schreeflettertype boven ramen. Mededeling op deuren: 'WIJ GAAN OPEN OP 30 APRIL.' Straat met kasseien bestrating, rustige omgeving. Chique boetiekstijl winkel met specialisatie in mogelijk bakkerijproducten of snoepgoed.

Media Contact

Irene Martini

Director

Foto van irene-martini

Verhuurder Columbia Threadneedle heeft een langdurige huurovereenkomst afgesloten met nieuwe huurder Van Stapele Koekmakerij voor de huur van ca. 300 m² aan winkel- en kantoorruimte gelegen aan Rokin 17 in Amsterdam.

De winkel aan het Rokin 17 in Amsterdam, een historisch pand uit 1876, is onlangs gerenoveerd. Het pand heeft een begane grond van 271 m², dat is omgebouwd tot een ruime winkel, en een kantoorruimte van 40 m² op de eerste verdieping. Op dinsdag 30 april 2024 opent Van Stapele Koekmakerij officieel haar deuren.

Wat Van Stapele Koekmakerij echt bijzonder maakt, is dat ze slechts één soort koek maken. Deze ene koek is zo geliefd dat er dagelijks een lange rij mensen voor de deur staat. Tevens heeft de klant in de winkel zicht op de ovens en kan men vanaf daar zien hoe de koeken op een transportband worden aangevoerd. De reden voor verhuizing is dat de winkel uit haar jasje is gegroeid. De nieuwe winkel aan het Rokin is veel groter, heeft een breed front en een plein voor de deur waar klanten in de rij kunnen staan.

Verhuurder Columbia Threadneedle werd bij deze transactie geadviseerd door CBRE en huurder Van Stapele Koekmakerij door Bienco.

Over CBRE
CBRE Group, Inc. (NYSE:CBRE), een Fortune 500- en S&P 500-bedrijf met het hoofdkantoor in Dallas, is 's werelds grootste advies- en beleggingsbureau voor commercieel vastgoed (in termen van de omzet in 2025). De organisatie heeft meer dan 155.000 werknemers (inclusief werknemers van Turner & Townsend) en bedient klanten in meer dan 100 landen. CBRE biedt strategisch advies en begeleiding bij de aan- en verkoop en aan- en verhuur van vastgoed, corporate services, property-, facility- en projectmanagement, taxaties, (her)ontwikkeling, investment management en research & consulting. Bezoek onze websites www.cbre.nl en www.cbre.com.

Gerelateerd nieuws